




Rollostraat 85 C , 3084 PM, Rotterdam
- 155 m²
- 3
Omschrijving
Rollostraat 85 C, ook bekend als bouwnummer 204 in De Wielewaal Fase 4B De zon schijnt en je zet lekker de tuindeuren open. Dit wordt een mooie dag en je hebt nú al zin in de barbecue met buren vanavond. Maar, eerst nog even werken. Als je daar aan toekomt… Want met...
Toon meerKenmerken
Buurtstatistieken Wielewaal
Rollostraat 85 C, ook bekend als bouwnummer 204 in De Wielewaal Fase 4B
De zon schijnt en je zet lekker de tuindeuren open. Dit wordt een mooie dag en je hebt nú al zin in de barbecue met buren vanavond. Maar, eerst nog even werken. Als je daar aan toekomt… Want met de tuindeuren open is de kans groot dat de buurvrouw even binnenstapt voor een kop koffie. Alleen maar gezellig! Dan kun je ook nog even afspreken wie wat meeneemt voor het eten vanavond. Bijzonder aan deze speciale hoekwoning is de zijuitbouw op de begane grond, die zorgt voor een extra brede woonkamer. Bovendien zijn deze woningen aan alle kanten voorzien van openslaande deuren. Dát is heerlijk wonen!
Zij-uitbouw
Deze hoekwoning heeft de entree in de zijuitbouw. Hier vind je het toilet en ruimte voor de kapstok. Door de deur stap je binnen in het midden van de woonkamer, met een gesloten trap naar boven. De open keuken aan de voorzijde heeft openslaande deuren naar de voortuin. Aan de achterzijde is de tuingerichte woonkamer, die door de zijuitbouw extra breed is. Hier maak je bijvoorbeeld gemakkelijk een werkplek, of een speelhoek voor de kinderen. Ook aan deze kant zijn er dubbele deuren naar de zij- en achtertuin. In de zomer zet je lekker alles open en leef je buiten!
Ruime slaapkamers
Op de 1e verdieping vind je 3 slaapkamers, het 2e toilet en de badkamer. De slaapkamer aan de voorzijde is woningbreed. In de badkamer is ruimte voor een bad, douchehoek en wastafel. De zolderverdieping tot slot is nog geheel naar wens in te delen. Hier vind je ook de aansluiting voor de wasmachine. De woning krijgt standaard zonnepanelen op het dak.
Gekozen meerwerk
Voor deze woning is een keuze gemaakt voor het meerwerk omdat de bouw is gestart. De woning wordt uitgebreid met:
- een extra dubbele wandcontactdoos,
- extra wandlichtpunt op een aparte schakelaar,
- verhogen van de warmwatertapcapaciteit,
- extra bedrade pulsschakelaar voor de WTW,
- een vorstvrije buitenkraan aan de achtergevel,
- de badkamer en het toilet worden volledig afgewerkt met luxe tegelwerk en sanitair.
De kosten hiervoor zijn opgenomen in de getoonde koopsom, net zoals een keuken.
Wij behartigen de belangen van de verkopende partij. Neem uw eigen NVM-aankoopmakelaar mee.
*DISCLAIMER
Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een bod of om in onderhandeling te treden. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan deze woninginformatie.
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
De teksten en impressies bedoeld om een goede indruk te geven van het object. Aan de inhoud ervan is de grootst mogelijke zorg besteed. Desondanks is alle informatie nadrukkelijk onder voorbehoud. Hieraan kunnen geen rechten worden ontleend.
Algemeen
Bouw
- pannen
Locatie
- Aan rustige weg
- In woonwijk
Oppervlakte en inhoud
Indeling
- Tv kabel
- Schuifpui
- Dakraam
- Glasvezel kabel
- Zonnepanelen
- Balansventilatie
Energie
- Volledig geisoleerd
- Hr glas
- Stadsverwarming
- Vloerverwarming geheel
- Warmtepomp
- Warmte terugwininstallatie
- centrale voorziening
- stadsverwarming
Buitenruimte
- Achtertuin
- Voortuin
Bergruimte
- Voorzien van elektra
- Geen isolatie
Parkeergelegenheid
- Geen garage
Onderhoud
Overig
Buurtstatistieken Wielewaal
Hier zult u wonen
Rollostraat 85 C, 3084 PM, Rotterdam